.

 

© Marge Thea Lembinen   © Marge Thea Lembinen   © Marge Thea Lembinen   © Marge Thea Lembinen   © Marge Thea Lembinen 



  kuni 19.11 näitus 

Looduse aasta foto

kuraator Aarne Vaik

 

Käsmu Meremuuseumi direktor Aarne Vaik

 



  1. novembril 

Pühakutepäev

10:00Vestlusklubi

Räägime eesti keeles

juhendaja Benita Pau

12:00Palvetund (vene keeles)

14:00Palvetund (eesti keeles)



  2. novembril

 

Hingedepäev

 

14:00Vestlusring (vene keeles)

Eesti - minu kodumaa, 
Tallinn - minu kodulinn

vestlust juhib Gennadi Vihman

Gennadi Vihman


 

 

  5. novembril 

 

16:00 Ringijuhtide aastakoosolek


  6. novembril 

12:00Bowling 
Rocca al Mare keskuse saalis

Rocca al Mare keskus


  7. novembril

12:30Lauluklubi (vene keeles) 

juhendaja Mikola Rõbtšenko

Mikola Rõbtšenko


  8. novembril

10:00Vestlusklubi

Räägime eesti keeles

juhendaja Benita Pau

14:00Lauluklubi (eesti keeles)

juhendaja Ahto Nurk

Ahto Nurk

Haabersti Sotsiaalkeskuse fassaad


  9. novembril

10:00Isadepäeva 

VIII maleturniir

 

Laupäeval, 10. novembril – Mardipäev

 

Pühapäeval, 11. novembril – Isadepäev

 

  12. novembril 

 

14:00Austamine

Haabersti Vanaisa 2007

Tiitli pälvis Jaan Vuks (*1938)

Sotsiaaltöötajate päev


  13. novembril 

 

12:00Bowling 
Rocca al Mare keskuse saalis

  


  15. novembril

 

10:00Vestlusklubi

Räägime eesti keeles

juhendaja Benita Pau

 

13:00Minikohvik

Südamelt ära

musitseerib Andres Klemet

 

14:00Huvitav teada

Turvalisus Haabersti linnaosas

külas on Haabersti 

vanemkonstaabel Marina Õunapuu

 

Pildi paremas allnurgas vanemkonstaabel Marina Õunapuu


  16. novembril

 

14:00Lauluklubi (eesti keeles)

juhendaja Ahto Nurk

 

 

Taassünni päev

 

Sallivuse päev

Pilt Ott Maidre ajaveebist


  20. novembril

 

12:00Bowling 
Rocca al Mare keskuse saalis


    

Rahvusvaheline laste päev

 



  21. novembril 

 

12:30Lauluklubi (vene keeles) 

juhendaja Mikola Rõbtšenko

Rahvusvaheline TERE-päev

Mikola Rõbtšenko


  22. novembril

10:00Vestlusklubi

Räägime eesti keeles

juhendaja Benita Pau

 

14:00Kunstistuudio

WELT

näituse avamine

 

15:00Kontsert, esineb koor

Slovjanka

juhendaja Alina Klotškova

 


 

  23. novembril

 

14:00Sotsiaalkeskuse töötajate aastakoolitus 
Mahtra Rahvakoolis

lõpeb laupäeval, 24. novembril 19.00

Mahtra Rahvakooli koduleht

Mahtra Rahvakool


Pühapäeval, 25. novembril – Kadripäev 

  


 

  26. novembril 

Kodanikupäev

14:00Kodaniku õigused ja kohustused – külas Riigikogu liige Kalev Kallo

15:00Kontsert
esinevad EMA üliõpilased 
Anu Kaalu lauluklassist

Kalev Kallo


  27. novembril

 

12:00Bowling 
Rocca al Mare keskuse saalis

 

13:00Tervisetund

Mälu ja mälu treenimine

Anu Jonuks

15:00Näituse avamine

Tikutoosietiketid jutustavad

Vjatšeslav Strelkov

väikeses saalis

  Anu Jonuks


  28. novembril

13:00Külas Loo seeniortantsijad

 

 


  29. novembril

10:00Vestlusklubi

Räägime eesti keeles

juhendaja Benita Pau

 

13:00Minikohvik

Laul ja operett

esineb Therese Raide

 

Therese Raide-Masing


  30. novembril

 

14:00Tervitame novembrikuu sünnipäevalapsi
Palju õnne!

   
Aasta lõpukuudeks on planeeritud sotsiaalkeskuse veetrassi ja üldhooldusremont.
Ürituste aegades ja toimumises võivad esineda muudatused.
Vabandame!


© Jaanus Uibu | 2006 | Talvenauding

Sotsiaalkeskuse sotsiaalteenuste ja ürituste kohta saab lisateavet telefonil 657 9872 
  jätab endale õiguse teha mõjuvatel põhjustel ürituste kavas muudatusi.


Tagasi eelmisele lehele

Viimati muudetud 31.oktoobril 2007

© 2005...2007 | xan production

Vaatamisi sellel kuul



« eelmine kava

järgmine kava »

 Menüüs navigeerimiseks keri leht üles tagasi!